TRAN

  • ZOBACZ WYNIKI NIEZALEŻNYCH BADAŃ NAD JAKOŚCIĄ TRANÓW GAL więcej

Produkty GAL dla wojsk NATO


Szanowni Państwo,

Od 25 lat zajmujemy się produkcją preparatów opartych na naturalnych składnikach. Naszym celem jest informowanie o roli zdrowego trybu życia oraz dostarczanie konsumentom nowoczesnych, łatwych w dawkowaniu i wysokiej jakości suplementów diety i kosmetyków. Obserwujemy ciągle zmieniający się rynek, badamy potrzeby Klientów i reagujemy na nie, inwestując zarówno w innowacyjne technologie, jak i wprowadzając nowe produkty.

Wysoka jakość preparatów, praca na najnowocześniejszym sprzęcie oraz doświadczenie naszego zespołu sprawiły, że od 2009 roku firma GAL jest na liście rekomendowanych przez NATO producentów. W efekcie tej decyzji, wszystkie jednostki wojskowe mają pozwolenie na zaopatrywanie się w dowolne produkty dostępne w naszej ofercie.

Zadania wykonywane przez armię to przede wszystkim trudne warunki i praca pod wpływem silnego stresu, a to wymaga odpowiedniego przygotowania zarówno fizycznego, jak i siły psychicznej. Tak niestabilne warunki mogą powodować spadek formy, przekładający się na utratę odporności, obniżenie koncentracji oraz mogą wywoływać choroby. Aby nie dopuścić do negatywnych skutków trudnych sytuacji, w jakich niejednokrotnie znajdują się żołnierze, warto postawić na wydajną i skuteczną suplementację, opartą na sprawdzonych, naturalnych składnikach. Produkty GAL spełniają wysokie wymagania stawiane przez armię i zdają egzamin w najtrudniejszych momentach.

Cieszy nas, że kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni przez Klientów i spełniamy wysokie kryteria stawiane przez nich. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać produkty, których jakość jest najwyższa.

Dziękujemy za docenienie!